1. třída

Dobrý den vážení rodiče a milí žáci, zde najdete informace pro první třídu ve školním roce 2019/2020

hromkova@zstgmcejkovice.cz

Spousta vydavatelství nabízí interaktivní výuku nebo učebnice online s řadou dalších interaktivních cvičení k procvičení učiva.
Certifikáty jsou nyní nově volně k dispozici i na webových stránkách:www.novaskoladuha.cz/certifikaty-domaci-vyuka-2020

vzhledem k uzavření škol mohou žáci zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.
kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.
Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Pondělí 30. března
Zdravím vás po krásném víkendu a vítám všechny opět u učení. Jdeme na to:
ČJ pracovní sešit str. 39 úkol tulipán – zahrajte si na Marťánky – rodič hláskuje některé slovo z tabulky například ž – á – b – a , pak žák slovo najde v tabulce, po několika slovech se mohou role vyměnit.
Pracovní sešit str. 40 úkol tulipán – číst, vymýšlet na slova věty, pak úkol žlutý míček – k obrázku najít správné slovo a písmeno u slova vybarvit pastelkou.
Slabikář str. 66 číst úkol tulipán.
Písanka str. 33 – 4 řádky, zopakovat psací písmena
M – procvičte příklady 10-5, 10-7, 10-3, 10-8 …., pak prac. sešit str. 20 cv. 1, 2, na str. 19 cv. 5,6

iŠkola.cz - přihlášení

Březen 1