Okresní závody v plavání družstev

Žáci naší školy se ve čtvrtek 24.10.2019 zúčastnili okresního kola družstev v plavání.

Letošní závod se pro nás stal nejúspěšnějším za dlouhou dobu, kdy se nám podařilo nejen obsadit všechny kategorie, ale taky se v každé kategorii umístit na stupních vítězů.

Nejlépe si v soutěži týmů vedli nejmladší děvčata, která v kategorii 1.-5.. tř.ve složení (Vašíčková Ludmila, Švábová Anna, Hřibová Julie, Vašková Tereza) získali první místo.

Z druhého místa se mohli radovat chlapci v kat. 6.-7. tř ve složení Sýkora Ondřej, Hřiba Jonáš, Trávníček Lukáš, Fiala Jan

V ostatních kategoriích jsme získali shodně 3. místo

V kat 1.-5. tř. chlapci ve složení Červenka Filip, Trávníček Dominik, Šťavík Vojtěch, Prčík Jakub

V kat. 6.-7. tř. dívky ve složení Kalábková Karolína, Janošková Natálie, Tóthová Agáta, Rybecká Jana

V kat. 8.-9. tř. chlapci ve složení Zýka Filip, Sedláček Ladislav, Bruce Michal, Mikyska Nikolas

V kat. 8.-9. tř. dívky ve složení Špérová Tereza, Tihlaříková Simona, Drábková Anna, Dvořáková Ela

Velké poděkování patří všem žákům, kteří svými výkony přispěli k tomu, že se naše škola umístila v celkovém pořadí škol v okresním kole na výborném prvním místě.

Březen 23 - Březen 29