top of page

Ředitelské volno

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

stávkový výbor mi oznámil, že většina našich zaměstnanců na základě své svobodné vůle se připojí k plánované stávce, která je vyhlášená na pondělí 27.11.2023.

Vedení školy si je vědomo všech komplikací, které Vám jako zákonným zástupcům vzniknou. Avšak cítíme potřebu se ke stávce přidat, neboť chystané kroky vlády rozhodně nechápeme jako slibovanou podporu vzdělávání. Chceme zabránit celkovému snižování výdajů na vzdělávání a nelíbí se nám nedostatečné financování nepedagogických zaměstnanců škol (uklízeček, kuchařek, školníka, hospodářky školy….).

Vedení školy není schopno zajistit ani náhradní provoz. V provozu nebude školní jídelna ani školní družina.


45 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page