top of page

3. Basketbalový turnaj

V pátek 8.3. nás čekal již v řadě třetí basketbalový turnaj. Turnaje se jako v předchozích dvou kláních účastnili družstva ze základních škol Čejkovice, Nikolčice, Dambořice, Šitbořice, Gymnázium a Základní škola Klobouky).

Sebevědomé představení v podobě našich žáků začalo již v základní skupině, kterou jsme bez zaváhání vyhráli. Semifinále provázela mírná nervozita a někteří hráči z našeho týmu si vysloužili trest do konce utkání za hrubost. Toto vyloučení nás nikterak neohrozilo, ba naopak pokračovali jsme v dobře  rozehraném utkání až do vítězného konce.

Poučení a s čistou hlavou jsme nastoupili do finálového klání, kde se náš přístup ke hře obrátil 360° a předvedli jsme výborné utkání, které jsme zaslouženě dotáhli do vítězného konce.

Na tomto turnaji jsme se poprvé předvedli v nových dresech, které jsme tímto vítězství pěkně pokřtili. Děkuji všem žákům za výbornou reprezentaci školy.


147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page