top of page

Absolventské práce

Absolventi naší školy opět ukázali, že jsou nejen inteligentní a vzdělaní, ale také plní kreativity a nadšení! Ano, právě v tomto období roku se konala jedna z našich nejvíce očekávaných tradic - prezentace absolventských prací. A musíme říct, že letošní ročník nezklamal!


Naše škola je prostě hnízdem talentů. Po náročných přijímacích zkouškách se naši zdatní žáci z posledního ročníku pustili do psaní svých vlastních absolventských prací. Nebylo to jen tak. Každý z nich si vybral téma podle svých zájmů a zkušeností. Aby však tento proces nebyl příliš jednostranný, žáci si mohli vybrat konzultanta své práce z našeho úžasného týmu učitelů a asistentek.


A pak přišel ten velký okamžik. Ve dnech 6. až 8. června se naše škola proměnila v jedinečnou výstavní síň, kde žáci předváděli své skvělé výsledky ve formě prezentací. Byli jsme svědky, jak se z obyčejných žáků stávají výjimeční řečníci. Mluvili s takovou jistotou a profesionalitou, že by se za ně nemuseli stydět ani ti nejznámější řečníci světa.


Na některé práce se můžete podívat sami zde.

167 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page