top of page

Den dětí

Ve čtvrtek 1.6. se všichni žáci sešli před vchodem školy s plným nadšením. Žáci devátých tříd převzali roli našich vlastních instruktorů a průvodců, zatímco se žáci osmých tříd netrpělivě shromáždili u svých stanovišť, která si sami připravili. Byly to malé skupinky složené z dětí ze všech ročníků naší školy, ty se společně pustily do dobytí všech výzev, které tento den přinášel. Na každém stanovišti je čekalo něco jiného a vzrušujícího. Projít opičí dráhu, zkusit si zatloukat hřebíky, zkouška paměti, soutěžit ve skákání v pytli a mnoho dalšího. A co se týče oběda, paní kuchařky připravily skvělý piknik na školní zahradě. Na konci si všichni pochutnali na nanukovém zákusku, který nám přinesl osvěžení a sladkou tečku na závěr.


Na momentky z celého dne se můžete podívat v naší fotogalerii.
160 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page