top of page

Halloween - 2. stupeň

Dne 31.10. proběhne v 6. třídě projektový den na téma Halloween. Žáci mohou přijít v různých kostýmech a maskách a umocnit tím tak ještě atmosféru celého dne. Tento projektový den bude rozdělen na dvě části - první část proběhne ve třídě formou různých her a aktivit, v části druhé se přesuneme do školní kuchyňky, kde si upečeme strašidelné halloweenské muffiny. Celý den proběhne samozřejmě v anglickém jazyce a již se na něj všichni, jak žáci, tak učitelé těšíme.


Jako doprovodná aktivita k tomuto projektovému dnu již ve škole probíhá tzv. Halloween quiz hunt, kdy mají žáci prostřednictvím dobrovolné aktivity o přestávkách plnit různé úkoly na halloweenské téma. Žáci po chodbách školy hledají celkem 8 různých stanovišť a řeší krátké kvízy, hlavolamy, rébusy a hádanky. Samozřejmě za splnění všech úkolů je čeká sladká odměna.

122 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page