top of page

Kroužek florbalu

Vážení rodiče,

již tento pátek se otevírá kroužek florbalu v Čejkovicích ve spolupráci se sportovním klubem Aligators. Cílem kroužku je naučit děti nejen základy florbalu, ale také podpořit jejich pohyb, spolupráci a smyslu fair play.

Pro školní rok 2022/2023 otevíráme dvě tréninkové jednotky v tělocvičně základní školy v Čejkovicích a to konkrétně v pátečních časech:

1. MŠ + přípravná třída – 15:15 – 16:00 2. 1. stupeň - 16:00 – 17:00


V případě zájmu o kroužek se neváhejte přihlásit skrze přihlášku ve škole, nebo také na moji e-mailové adrese: hlavni-trener@fbc-aligators.cz, kde Vám zašlu informační e-mail o průběhu kroužku a možných benefitech, které můžete v rámci spolupráce se školou čerpat.

Budeme se těšit na tréninku! V případě jakéhokoliv dotazu se můžete taktéž obrátit na výše zmíněnou e-mailovou adresu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,


Kopeček Josef


87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page