top of page

Kroužek florbalu

Vážení rodiče, dobrý den.

Dovolujeme si Vás díky spolupráci sportovního klubu Aligators se ZŠ Čejkovice informovat ohledně sportovního kroužku se zaměřením na florbal v sezóně 2023/2024.

Důležité informace

Kroužek bude mít na starosti hlavní trenér Anička Balus, vypomáhat jí zde bude Filip Šafařík a v rámci 2. stupně Igor Balus.

Kroužek bude probíhat pravidelně každý pátek. MŠ Kroužek bude začínat od 15:15 do 16:00, pro 1. stupeň 16:00 do 17:00 a 2. stupeň 17:00 do 18:00 v tělocvičně ZŠ Čejkovice. První tréninkové jednotky jsou naplánovány 6.10.2023.

Platba a přihlašování

Kroužek je v rámci spolupráce se ZŠ Čejkovice v sezóně 2023/2024 zdarma. Své dítě můžete přihlásit odevzdáním fyzické přihlášky, kterou naleznete u trenéra na kroužku, případně můžete své dítě přihlásit na můj e-mail: hlavni-trener@fbc-aligators.cz, kde Vás poprosím o uvedení následujících údajů:

  • Jméno,

  • příjmení,

  • třída,

  • datum narození dítěte

  • jméno, příjmení a telefonní kontakt rodiče.

Po odevzdání přihlášky, či odeslání e-mailu, tak Vám bude vytvořen přístup do klubového informačního systému, který funguje jako hlavní komunikační platforma. V případě nemocí dětí nemusíte psát/volat, či posílat e-maily, stačí zde pohodlně zaškrtnout neúčast. Dále zde posíláme všechny důležité informace ohledně kroužků (dojde vždy upozornění na e-mail, případně notifikací na mobil, jestli si posléze stáhnete aplikaci do telefonu).

Co sebou?

Nekupovat prosím žádné florbalové hole z Decathlonu ani Sportisima. Florbalky budou k zapůjčení (pokud budete chtít postupem času koupit, tak se prosím domluvte s trenéry) Poprosím tedy: sálová obuv, sportovní oblečení (kraťase, trička), pití.

V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám plně k dispozici na e-mailu hlavni-trener@fbc-aligators.cz, nebo na telefonním čísle 724 834 214

Děkuji za spolupráci a přeji hezký den,

Bc. Josef Kopeček


198 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page