top of page

Máme dresy!

A jak se oblečeme? Budeme mít rozlišky nebo si dáme trička stejné barvy?

Tato klasická otázka byla dlouho naším společným tématem před každou sportovní akcí, na kterou jsme se chystali. Nicméně, dnes jsme našli odpověď na tuto otázku, protože máme nové dresy! Na sportovní soutěže jezdí žáci z prvního i druhého stupně, a to pro nás znamenalo pořídit rovnou dvě sady dresů.

Jejich pořízení však nebylo jednoduché, zejména z finančního hlediska. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit velké poděkování našim sponzorům, kteří nám významně pomohli s financováním těchto dresů. Bez jejich podpory by to nebylo možné.

Jsme opravdu vděční, že jste nám umožnili vystupovat jednotně a důstojně při reprezentaci naší školy. Díky vám jsme připraveni na nové výzvy a těšíme se na úspěchy, které se i díky této motivaci zcela jistě dostaví.

Děkujeme za vaši štědrost a podporu!

Sonnentor

Vinařství Šťavík

Víno Hnidák

Vodo - Topo Michna

Víno Drábek

Elektromontáže Michna

Vinařství Plundrák

Vinařství Pod Víchů

Víno Něměček

Vinařství Radek Latík

Bar Aldamáš

Restaurace Kuželna


160 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page