top of page

Mikulášská nadílka

Náš den započal v 7:15, kdy jsme se všichni sešli ve škole, abychom měli dostatek času na to se přichystat. Jako první směřovaly naše kroky k našim nejmenším žáčkům. Protože jsou v přípravných, prvních a ve druhé třídě všechny děti hodné, tak jsme každého spravedlivě odměnili. Od učitelů z ostatních tříd se nám však doneslo, že u nich najdeme pár zlobivých, ale i hodných dětí. Odměnili jsme všechny, avšak ti zlobiví ke své nadílce dostali i kousek uhlí a ti hodní zase nějakého toho čokoládového čerta. Doufáme, že si tento den všichni užili stejně jako my!


Srdečně děkujeme Všem, kteří podpořili Mikulášskou nadílku.

Cvanovi, Hykšovi, Veverkovi, Šamšulovi, Gergelovi, Svobodovi, Studýnkovi, Rousovi, Pechovi, Šmídovi, Hjurasovi, Hlinečtí, Michnovi, Eliášovi, Hajduchovi, Šmídovi, Pantůčkovi, Pavlíkovi, Galovi, Jurasovi, Zahrádkovi, Sobkovi, Nguyenovi, Kožarovi, Pastorkovi, Imrichovi, Koneční, Hanáčkovi, Jüstelovi, Pluháčkovi, Stromští, Kmentovi, Skaličkovi, Levynetsovi, Novákovi, Němečkovi, Kotovi, Zadražilovi, André, Holušovi, Pomajbíkovi, Těthalovi, Gregrovi, Sůkalovi, Sasínkovi, Novotní, Brhelovi, Basistovi, Kratochvílovi, Veselští, Opluštilovi, Vaškovi, Kalužíkovi, Švábovi, Zavadilovi, Blažejovi, Červenkovi, Kuchařovi, Šafaříkovi, Prčíkovi, Matouchovi, Štavíkovi, Machalovi, Kacianovi


a firmě Sonnertor Čejkovice


Žáci 9. třídy

Mikulášská nadílka ve fotogalerii


238 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page