top of page

Příměstský tábor Malý badatel

Zveme všechny malé badatele ve věku 6-12 let (a dokonce i mladší děti po domluvě) na naši vzrušující letní vědeckou dobrodružnou školu! Tábor s názvem "Malý badatel" je organizován Věda nás baví o.p.s. se sídlem v Praze a koná se po celé České republice. Máme pro vás připraveny dva termíny: první termín od 10. do 14. července a druhý termín od 17. do 21. července. Tábor probíhá od 8:00 do 16:00 hodin každý den.

Během našeho tábora se budeme zaměřovat na objevování a poznávání světa vědy. Společně s vašimi dětmi budeme provádět hravé a zajímavé experimenty, které je naučí novým vědeckým principům. V plánu máme také dvoudenní výlety, z nichž první zahrnuje návštěvu Kovozoo ve Starém Městě. Druhý výlet je momentálně v plánování a brzy vám sdělíme více podrobností.

Cena za účast na táboře je přibližně 3400 Kč. Máte také možnost částečného proplacení tábora prostřednictvím pojišťovny. Oběd každý den zajišťujeme, ale svačinu si prosím připravte sami.

Pokud potřebujete další informace, neváhejte se obrátit na naši kontaktní osobu, paní Marušku Kuchynkovou, na e-mailové adrese maruska.kuchynkova@seznam.cz.

Přijďte se k nám přidat a prozkoumejte fascinující svět vědy! Těšíme se na vás!


36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page