top of page

Projektová výuka Velikonoce

V úterý 26.3.2024 budeme mít na naší škole speciální den plný zajímavých aktivit spojených s příchodem Velikonoc!

Pro žáky prvního stupně jsme připravili skvělé hry a aktivity, které je naučí více o tradicích spojených s tímto svátkem. Budeme společně malovat, tvořit velikonoční dekorace a hrát soutěže plné radosti a zábavy.

Pro naše osmáky je připraven projektový den, kde se ponoříme do světa anglického jazyka spojeného s Velikonocemi. Čeká nás spousta her, soutěží a zajímavých úkolů, které nám pomohou procvičit jazykové dovednosti a zároveň se dozvědět něco nového o tradicích Velikonoc v anglicky mluvících zemích.

A co se týče ostatních žáků druhého stupně? V hodinách se budou věnovat tématu Velikonoc v jednotlivých předmětech prostřednictvím různých aktivit a diskuzí, které vám pomohou lépe porozumět tomuto významnému svátku.


56 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page