top of page

Slavnost slabikáře

Dnešní den byl pro nás velkým mezníkem v 1. třídě, jelikož nás čekala velká slavnost - Slavnost Slabikáře. A co to pro nás znamenalo? Obrovské odhodlání splnit všechny úkoly! Než jsme vstoupili do třídy, všimli jsme si, že na stole leží slabikáře, které však na sobě mají zámek. A jak jej jenom odemknout? Projít všechna stanoviště a nasbírat všech 6 klíčů k odemknutí. Museli jsme např. přečíst slabiky i slova, připojit počáteční slabiku k obrázku, složit slova z písmen a v neposlední řadě říct také básničku týkající se nějakého písmenka. Musím říct, že všichni se moc snažili a 6 klíčů k odemknutí slabikáře získali. Paní ředitelka poté všem dětem předala slabikář a všichni měli velkou radost. :-)


79 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page