top of page

Vánoční basketbalový turnaj

Zúčastnili jsme se již druhého basketbalového turnaje v pořadí, kde jsme čelili školám z Nikolčic, Dambořic, Šitbořic, Gymnázia a Základní školy Klobouky. S nabytými zkušenostmi z prvního turnaje jsme věděli, co od toho můžeme očekávat, a naše suverénní vystoupení tomu odpovídalo. Bez problémů jsme ovládli naši skupinu a postoupili do bojů o medaile.

Ani semifinále nás nezastavilo a po vítězství jsme se s radostí připravili na finále. Zde jsme se opět střetli s týmem z Dambořic, který nás překvapil v předchozím turnaji. Tentokrát jsme se však prezentovali sebevědomým výkonem, skvělou prací obrany, která omezila útoky soupeře na minimum, a výtečnými výkony v útoku. Zaslouženě jsme si tak došli pro vítězství.

Děkuji všem za skvělé výkony a s nadšením očekávám další, již třetí turnaj, který nás čeká v březnu.


133 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


bottom of page