top of page

Výsledky sběru starého papíru

Aktualizováno: 4. 11. 2023

Dne 12. října se naší školou nesla solidarita a péče o planetu, a to díky úspěšnému sběru starého papíru. Tuto úžasnou akci se podařilo zrealizovat díky všem dobrovolníkům, kteří se zapojili, a výsledek byl více než ohromující. Naši žáci, jejich rodiče, prarodiče a další příbuzní nasbírali 5795,5 kilogramu starého papíru!

Tímto bychom rádi všem srdečně poděkovali za jejich zapojení. Tato akce byla skvělým příkladem toho, co může kolektivní snaha dokázat. Každý kousek papíru přispěl k většímu cíli - ochraně životního prostředí. Každý, kdo přinesl svůj starý papír, či jinak přispěl, zaslouží obdiv a uznání.

Výsledky:

Třídy:

6. třída

1212,5 kg

7.A

450 kg

1.B

424 kg

Jednotlivci

Max Novotný (6. třída)

457 kg

Matěj Stromský (3. třída), Michaela Stromská (6. třída)

277 kg

Alžběta Kmentová (6. třída)

246 kg


125 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page