top of page

Vystoupení pro maminky

Aktualizováno: 13. 6. 2023

Dne 15. května 2023 se na naší škole konala jedinečná besídka, která nadchla nejen rodiče, ale také učitele a ostatní přítomné. Naše nejmenší děti z přípravných tříd se na jevišti předvedli ve své nejlepší formě a jejich vystoupení bylo plné radosti, nadšení a emocí.


Už od začátku bylo jasné, že děti se na besídku připravovaly s láskou a pečlivostí. Každý drobný zpěvák, básník, tanečník a herec dychtivě předvedl to nejlepší, co se naučil. Jejich vystoupení zahrnovala písničky, které nacvičovaly s učiteli, rozkošné básničky, okouzlující tanečky a dokonce i jednoduchá divadelní představení.


Jednou z nezapomenutelných věcí na besídce byly nejedny slzičky, které se objevily v očích pyšných rodinných příslušníků. Byly to slzy štěstí a hrdosti, které ukazovaly, jak moc tyto malé vystoupení dotkla jejich srdce. Každý rodič, prarodič, sourozenec či přítel byl svědkem toho, jak děti překonávají své hranice a rostou v sebevědomí a schopnostech.


Všechny fotografie i se záznamem besídky naleznete zde.
142 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page