top of page

Vzpomínky na Schladming

Ve čtvrtek 2.3. 2023 jsme se vydali na šestihodinovou cestu směr rakouské Alpy, konkrétně do

známého zimního letoviska Schladming. Společnost v autobuse nám dělala základní škola z Velkých Bílovic, se kterou jsme tento zájezd společně domlouvali. Na místě na nás čekalo vřelé uvítání v místním penzionu. Po krátkém, ale úspěšném zápasu s povlékáním postelí jsme ulehli a nemohli se dočkat následujícího dne.


Ráno jsme se po vydatné snídani vydali na svah, abychom si užili čerstvě upravené sjezdovky. V dopoledních hodinách byly podmínky na lyžování ideální, odpoledne se už začalo projevovat teplejší počasí a tvořily se muldy, které ověřili lyžařskou zdatnost celé naší skupiny.


Každý den jsme maximálně využili čas na lyžování a ze sjezdovky jsme odcházeli v 16h před ukončením provozu lanovek. I díky tomu se nám podařilo za tři dny najezdit něco málo přes 100 km.


Výlet se vydařil po všech stránkách a hlavně bez zranění, plni dojmů jsme se v neděli v 15 hodin vydali na zpáteční cestu domů.


Všechny fotografie najdete zde.


225 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page