Úspěchy přírodovědné 2018/2019

Olympiády:

  1. Biologická

Barbora Janošková (9. třída), okr.kolo (Hodonín, 16.4.) 1. místo, kraj.kolo (Brno, 16.5.) 11. místo

  1. Zeměpisná

Adam Červenka (9. třída), okr.kolo (Rohatec, 20.2.) 3. místo

  1. Zelená Stezka- Zlatý list

mladší

tým: Bojové veverky (6.tř. Romana Fojtíková, Natálie Janošková, Viktorie Košutová, Ondřej Sýkora, David Sládek, Dominik Stávek), kraj. kolo (Hodonín, 11.5.) 3. místo

starší

tým: Čejky (9.tř. Petra Zemánková, Barbora Janošková, Natálie Košutová, Adam Červenka, z 8.tř. Tereza Špérová a Veronika Konečná), kraj. kolo (Hodonín, 11.5.) 2. místo, národní (Vanov, 17.-21.6.) ???

Matematické:

1.- 26. 10. 2018   LOGICKÁ OLYMPIÁDA  (soutěž pro žáky 1.- 9. tříd ZŠ a pro studenty SŠ, 6 kategorií)

Kategorie B (6. – 9. tř.) … krajské kolo v kampusu Masarykovy univerzity …  Adam Červenka –  3. místo

celostátní kolo v Míčovně Pražského hradu ……..  Adam Červenka – 15. místo

(Celkem se v kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 17156 řešitelů, z toho v na-

šem kraji 2538 řešitelů.)

 

 

  1. – 23. 11. 2018 SCIO TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ 9. TŘÍD (národní test) – testováno 18 481 deváťáků (či žáků kvarty víceletých gymn.) ze 617 škol ČR

Test z matematiky   …… Adam Červenka a Jan Kočařík ……….  1.- 2. místo v rámci JM kraje

  1. – 8. místo v rámci ČR

 

  1. 1. 2019 MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA MO 9 (kategorie 9. tříd)

Okresní kolo  ….…. Adam Červenka – 3. místo

Barbora Janošková – 7. místo

 

  1. 4. 2019 MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA MO 6 (kategorie 6. tříd)

Okresní kolo ..……  Ondřej Sýkora – 3. místo

Natálie Janošková – 4. místo

 

  1. 3. 2019 MATEMATICKÝ KLOKAN – (soutěž pro žáky 2. – 9. tř. i pro studenty SŠ, 6 kategorií)

Vyhodnocení v rámci OKRESU

Kategorie Benjamin  ……..   Eva Kočaříková (7. tř.) – 1. místo (z 866 soutěžících)

Kategorie Kadet  ……………   Barbora Janošková (9. tř.) – 2. místo (z 689 soutěžících)

Kategorie Junior pro SŠ  …  Adam Červenka (9. tř.) – 1. místo (ze 121 soutěžících)

 

4.- 5. 4. 2019     PYTHAGORIÁDA – okresní kola (soutěž pro žáky 5. – 8. tř. ZŠ, 4 kategorie)

Kategorie 5. tř.  ………..   David Opluštil – 4. místo

Kategorie 6. tř.  ………..   David Sládek – 4. místo

Dominik Stávek – 4. místo

Kategorie 7. tř. …..…….   Eva Kočaříková – 5. místo

Kategorie 8. tř. …..…….   Klára Gulišová  – 3. místo

 

  1. 5. – 3. 6. 2019 ŠKOLNÍ TURNAJ V MALÉ NÁSOBILCE – 4. ročník soutěže na PC

Vítězové kategorií:     „DRUHÁCI“  ……………………..   Radim Červenka – 645 s  – NOVÝ REKORD

„MLADŠÍ ŽÁCI“ (3. -4. tř.) …   Zuzana Pecůchová – 262 s

„STARŠÍ ŽÁCI“ (5.- 9. tř.)……  Adam Červenka – 143 s  – NOVÝ REKORD

„DOSPĚLÍ“  ……………………….  Martina Manišová – 223 s  – NOVÝ REKORD

 

    VŠEM ÚSPĚŠNÝM ŽÁKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY.…

 

Adresa školy

Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Školní 800
696 15 Čejkovice

kontakty

518 362 503, 606 629 364
zs.tgm@centrum.cz
info@zstgmcejkovice.cz
jidelna@zstgmcejkovice.cz
www.zstgmcejkovice.cz
Datová schránka ID: 22cpep7

< 2019 >
Červen
PoÚtStČtSoNe
     12
3
  • Celý den
    03.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    03.06.2019

    Náhradní termín za 22. květen pro 9., 1. a 4. třídu.

4
  • Celý den
    04.06.2019

    Žádné další detaily o události

56789
1011
  • Celý den
    11.06.2019

    Představení žáků ZUŠ Hodonín pro žáky naší školy se uskuteční v 10 hodin v Orlovně.

  • Celý den
    11.06.2019-11.06.2019

    Žádné další detaily o události

12
  • Celý den
    12.06.2019

    Přednáška poručíka Zámečníka z Oddělení prevence Policie ČR Hodonín je určena žákům 7. a 8. třídy.

  • Celý den
    12.06.2019

    Žádné další detaily o události

13
  • Celý den
    13.06.2019

    Žádné další detaily o události

141516
17
  • Celý den
    17.06.2019-21.06.2019

    V národním kole soutěže Zlatý list budou naši školu reprezentovat žáci 8. a 9. třídy.

  • Celý den
    17.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    17.06.2019

    Žádné další detaily o události

18
  • Celý den
    18.06.2019

    Informativní schůzka pro rodiče ohledně důležitých informací týkajících se školního roku 2019/2020 se koná v úterý 18. června v 17 hodin ve školní jídelně.

  • Celý den
    18.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    18.06.2019-21.06.2019

    V národním kole soutěže Zlatý list budou naši školu reprezentovat žáci 8. a 9. třídy.

19
  • Celý den
    19.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    19.06.2019-21.06.2019

    V národním kole soutěže Zlatý list budou naši školu reprezentovat žáci 8. a 9. třídy.

20
  • Celý den
    20.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    20.06.2019-21.06.2019

    V národním kole soutěže Zlatý list budou naši školu reprezentovat žáci 8. a 9. třídy.

21
  • Celý den
    21.06.2019

    Žádné další detaily o události

  • Celý den
    21.06.2019-21.06.2019

    V národním kole soutěže Zlatý list budou naši školu reprezentovat žáci 8. a 9. třídy.

2223
2425
  • Celý den
    25.06.2019

    Děti ze školní družiny navštíví ZOO a Dinopark Vyškov.

  • Celý den
    25.06.2019

    Sportovní den pro žáky 2. stupně.

26
  • Celý den
    26.06.2019

    Sportovní den pro žáky 1. stupně.

2728
  • Celý den
    28.06.2019

    Žádné další detaily o události

2930