Základní škola T.G. Masaryka Čejkovice

Prázdninový provoz školní družiny

Školní družina pro žáky 1. stupně bude v provozu od 29. června do 10. července 2020 v pracovní dny od 8 do 13 hodin.
Přihlášky a bližší informace podají třídní učitelky 1. stupně a vedení školy.

Informace ze školní jídelny

Školní jídelna bude v provozu pro cizí strávníky do 17. července. Cena oběda je 65 Kč. V případě zájmu o stravu kontaktujte vedoucí ŠJ.
Přeplatky za uplynulý školní rok budou vráceny na účet v druhé polovině července.

Požadavky na sešity

V novém školním roce Vaše děti budou potřebovat tyto sešity:

Prázdniny

Vedení školy přeje žákům, jejich rodičům a všem zaměstnancům pěkné prázdniny. Těšíme se na nový školní rok, který začne v úterý 1. září 2020.

Knížky pro prvňáčky

S vysvědčením dostali žáci 1. třídy od pana starosty knížku z projektu Knížka pro prvňáčka, do kterého je zapojena místní knihovna.

Hrajeme si v rouškách

Děti, které po dopolední výuce navštěvují školní družinu, jsou rozděleny do dvou skupin. Po obědě si hrají v prostorách družinek nebo venku.

Prvňáčci ve škole

Děti jsou opět mezi kamarády, zvládáme učení, dbáme na hygienu a těšíme se na přestávky v atriích, kde je prostor na hry.

číst více
Jak se učí druháci a třeťáci

Druháci vám všem posílají srdečný pozdrav. Moc jsme se do školy těšili na kamarády. Po dlouhé době se konečně spolu učíme a s radostí si hrajeme o přestávkách venku v atriích.

< 2019 >

Schůzka pro rodiče - Londýn

06.03.2019

Ve středu 6. března 2019 v 17 hodin se uskuteční schůzka pro rodiče žáků, kteří pojedou na zájezd do Londýna.

Edukační odpoledne

14.03.2019

Edukační odpoledne je určeno našim budoucím prvňáčkům a jejich rodičům. Těšíme se na setkání v 17 hodin.

14.03.2019

Ve čtvrtek 14. března otevřeme dveře naší školy. Od rána do 11.40 hodin můžete navštívit vyučování ve všech třídách.

Rodilí mluvčí Aj ve vyučování

Schůzka žákovského parlamentu