Školní projekt

Naše škola je zapojena do projektu

Školní projekt

Školní projekt je projekt Evropské unie. Vznikl spojením projektů Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol.

Cíle projektu:

• přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, mléka a mléčných výrobků
  • vytvořit zdravé stravovací návyky ve výživě dětí
  • bojovat proti dětské obezitě

Ovoce, zeleninu a neochucené mléčné výrobky dostávají děti základních škol zdarma.
Výrobky z ovoce a zeleniny (šťávy, pyré) musí být bez přidaného cukru, tuku, soli, sladidel a konzervantů. Podíl balených ovocných a zeleninových šťáv a pyré může činit nejvýše 25 % celkového počtu dodávek produktů do každé školy.
Mléko a neochucené mléčné výrobky jsou bez přidaného cukru, ochucené mléčné výrobky mohou mít max. 7 % přidaného cukru a být ochuceny pouze přírodní složkou. Každé balení produktu musí být označeno nápisem „Školní projekt“.

V naší škole zajišťuje dodávky firma Ovocentrum Valašské Meziříčí v termínech:

• ovoce a zelenina – každé liché úterý
  • mléko a mléčné výrobky – každý sudý pátek

< 2019 >

Schůzka pro rodiče - Londýn

06.03.2019

Ve středu 6. března 2019 v 17 hodin se uskuteční schůzka pro rodiče žáků, kteří pojedou na zájezd do Londýna.

Edukační odpoledne

14.03.2019

Edukační odpoledne je určeno našim budoucím prvňáčkům a jejich rodičům. Těšíme se na setkání v 17 hodin.

14.03.2019

Ve čtvrtek 14. března otevřeme dveře naší školy. Od rána do 11.40 hodin můžete navštívit vyučování ve všech třídách.

Rodilí mluvčí Aj ve vyučování

Schůzka žákovského parlamentu