SPORTOVNÍ DEN HOVORANY – PRVNÍ STUPEŇ

Ve středu 26. června jeli do Hovoran sportovat žáci prvního stupně. Tentokrát si kromě žáků z Hovoran zasoutěžili také s žáky z Čejče. Bojovali v disciplínách běh na 60 metrů, štafeta, skok daleký, vybíjená a kopaná. Mezi nejlepší sportovce tentokrát patřil Marek Sládek s prvním místem v běhu na 60 metrů, Filip Červenka s druhým místem v běhu na 60 metrů, Hana Třasoňová s druhým místem ve skoku dalekém v mladších žácích a Karolína Kalábková s druhým místem ve skoku dalekém ve starších žácích.

Ve štafetě získali žáci pěkné druhé místo, v kopané mladší žáci první místo, starší žáci druhé místo. Vybíjenou naši žáci zcela ovládli a soupeř se prakticky nedostal k míči.

I přes velmi únavné teplé počasí žáci sportovní den velmi dobře zvládli a odjížděli se spoustou medailí a zážitků. Poděkování patří základní škole Hovorany za uspořádání sportovního dne a pozvání našich žáků, dále pak paní učitelce Dvořákové, Šolkové a panu učiteli Chlebíkovi, kteří žáky na disciplíny připravili.

Březen 23 - Březen 29