Vítání prvňáčků v Základní škole T. G. Masaryka Čejkovice

3. září 2018 – pro mnohé normální pracovní den, pro některé třeba volný den, pro žáky a pedagogy začátek dalšího školního roku…ale pro děti šesti až sedmileté – zásadní změna v jejich životě – ZAČÁTEK ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

A tak i naše škola opět zažívala slavnostní vítání dvaceti čtyř prvňáčků. Na radostnou první cestu do školy jim zněly veselé dětské písničky z místního rozhlasu.

U hlavního vchodu školní budovy čekaly na nováčky dívky z deváté třídy. Ty přivítaly děti s květinou a po té je uvedly do hlavního vestibulu. Tam se natěšení žáčci posadili se svými nejbližšími, kteří je při tomto důležitém životním kroku doprovodili.

Všechny přítomné přivítala paní ředitelka Mgr. Jana Paušová  s přáním, aby se jim na naší škole líbilo. Milé proslovy a přání jsme vyslechli i od paní zástupkyně Mgr. Jany Martincové, pana starosty Ing. Pavla Novotného a pana faráře Mgr. Ing. Miloslava Čamka.

Po slavnostním zahájení se děti odebraly s třídní učitelkou do připravené třídy, kde dostaly pamětní list a drobné dárečky. Pan starosta žáčkům osobně předal milé balíčky, aby jejich vzpomínky na první školní den byly ty nejhezčí. Potom si všichni povídali o tom, co je společně čeká.

PŘEJEME VŠEM NAŠIM PRVŇÁČKŮM DO JEJICH PRVNÍCH KRŮČKŮ NA CELOŽIVOTNÍ CESTĚ ZA VZDĚLÁNÍM HODNĚ ÚSPĚCHŮ A JEN SAMOU RADOST!

< 2019 >

Schůzka pro rodiče - Londýn

06.03.2019

Ve středu 6. března 2019 v 17 hodin se uskuteční schůzka pro rodiče žáků, kteří pojedou na zájezd do Londýna.

Edukační odpoledne

14.03.2019

Edukační odpoledne je určeno našim budoucím prvňáčkům a jejich rodičům. Těšíme se na setkání v 17 hodin.

14.03.2019

Ve čtvrtek 14. března otevřeme dveře naší školy. Od rána do 11.40 hodin můžete navštívit vyučování ve všech třídách.

Rodilí mluvčí Aj ve vyučování

Schůzka žákovského parlamentu