Máme dresy!

A jak se oblečeme? Budeme mít rozlišky nebo si dáme trička stejné barvy?

Tato klasická otázka byla dlouho naším společným tématem před každou sportovní akcí, na kterou jsme se chystali. Nicméně, dnes jsme našli odpověď na tuto otázku, protože máme nové dresy! Na sportovní soutěže jezdí žáci z prvního i druhého stupně, a to pro nás znamenalo pořídit rovnou dvě sady dresů.

Jejich pořízení však nebylo jednoduché, zejména z finančního hlediska. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit velké poděkování našim sponzorům, kteří nám významně pomohli s financováním těchto dresů. Bez jejich podpory by to nebylo možné.

Jsme opravdu vděční, že jste nám umožnili vystupovat jednotně a důstojně při reprezentaci naší školy. Díky vám jsme připraveni na nové výzvy a těšíme se na úspěchy, které se i díky této motivaci zcela jistě dostaví.

Děkujeme za vaši štědrost a podporu!

Sonnentor

Vinařství Šťavík