top of page

Basketbalový turnaj

Naše škola se zapojila do projektu organizovaného Českou basketbalovou federací a účastní

se celkově čtyř basketbalových turnajů. První z nich se uskutečnil 30.11. v Kloboukách u Brna

a celkově se ho zúčastnilo 6 základních škol (Čejkovice, Nikolčice, Dambořice, Šitbořice, Gymnázium a Základní škola Klobouky) Turnaj se hrál na dvě skupiny a vítězové postupovali

následně do semifinále a finále.

Výběr naší školy, který se skládal z žáků 6.- 9. třídy, svou skupinu suverénně vyhrál. Taky

semifinále jsme prošli hladce a postoupili jsme do bojů o první místo. Ve finále na nás byla

znát menší únava a také kvalitní soupeř z Dambořic byl nad naše síly. Výsledkem bylo celkové

druhé místo. Tímto děkuji všem žákům za výbornou reprezentaci školy a doufám, že i

v nadcházejících turnajích nám bude štěstí přát.

Účastí na turnaji si škola také zajistila nemalé materiální vybavení v podobě míčů,

rozlišovacích dresů a dalšího drobného vybavení pro basketbal.