Dobré skutky v 1. třídě

Dopis z nemocnice TGM Hodonín

17. prosince v 7:20

Krásné sobotní ráno ,

venku je nádherně bílo a mrzne, a nás hřeje u srdce tento překrásný vánoční vzkaz, který jsme obdrželi od prvňáčků ze ZŠ TGM v Čejkovicích a jejich úžasné paní učitelky.

Mgr. Andrea Fojtíková si totiž s dětmi před začátkem adventu řekla, že prosinec věnují dobrým skutkům. Každý den jeden.

A tak jeden takový udělaly její školní děti také pro ty naše, které v tomto předvánočním čase nemohou být doma se svými blízkými, ale jsou hospitalizovány na dětském oddělení Nemocnice TGM Hodonín.

Čejkovičtí prvňáčci jim tedy pro radost vyrobili vánoční přáníčka s andělem, a navrch přidali ke každému ještě i malý bonbonek, aby se naši marodi rychleji uzdravili a mohli na Vánoce domů za svou rodinou.

Nádherné gesto, co říkáte?

Přáníčka rozdáme dětem hned začátkem příštího týdne.

Dětičkám srdečně děkujeme, a jejich paní učitelce obrovská poklona za takovou skvělou výuku empatie a lidskosti...