top of page

První školní den

První den naší školní cesty jsme společně zahájili v prostorách vestibulu školy. Hlavními protagonisty této události byly nové děti, které se staly součástí naší školní rodiny poprvé.

V prvních řadách jsme mohli vidět natěšené tváře dětí a jejich rodičů, které patří do přípravných a prvních tříd. V zadních řadách se naopak nacházeli naši deváťáci, kteří zažili svůj poslední první školní den u nás.

K naší velké radosti nás též poctili svou návštěvou pan starosta, paní místostarostka a pan farář. Po oficiálním zahájení se věnovali našim nejmenším žákům. Každé dítě z přípravných a prvních tříd obdrželo osobní malý balíček se školními pomůckami, aby jim jejich první kroky do školního života byly co nejvíce usnadněny.

Přejeme všem dětem, rodičům a našim zaměstnancům školy příjemné a úspěšné začátky nového školního roku. Ať společně vykročíme do nových výzev a dobrodružství, která nám školní rok přinese.


356 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page